Vertybės

„SKEYNDOR” pagrindinės vertybės – įmonės pažanga, gebėjimas nuolat prisitaikyti prie pokyčių ir pasitikėjimas, kuris buvo įgautas dirbant daugelį metų grožio srityje. 

Mokslu paremtas efektyvumas

Moksliniai tyrimai, naujausios veikliosios sudedamosios dalys ir naujoviška gaminių sudėtis – štai kas sudaro „SKEYNDOR” produktų pagrindą.  Visi „SKEYNDOR” produktai yra dermatologiškai patikrinti, taip pat yra atliekami plataus vartojimo veiksmingumo tyrimai. Mes siekiame matomų, tikrų rezultatų.

Įkūrėjai

„SKEYNDOR“ veiklą septintajame dešimtmetyje pradėjo profesoriai Publio Puente ir Juanu Morcillo iš aukštosios Ispanijos mokslo akademijos, kurie nusprendė panaudoti sukauptas žinias ir techninę patirtį, kuriant pažangiosios kosmetikos asortimentą. Sukurti „SKEYNDOR” produktus įkvėpė sesuo, kuri skundėsi, kad jų odos priežiūros srityje nepakanka pažangių technologijų.

Inovacijos

Kūrybingumas, naujausių išradimų pritaikymas produktams, pakuotės dizainas – tai keletas dalykų, apibūdinančių „SKEYNDOR“ prekės ženklą. „SKEYNDOR” produktai yra išskirtiniai ir naujoviški, jais mes išsiskiriame iš kitų ir perteikiame visiškai kitokią pridėtinę vertę profesionaliosios kosmetikos rinkoje.

Profesionalų pasitikėjimas

Per šiuos dešimtmečius „SKEYNDOR” įmonei tiek pasiekti pavyko dar ir dėl to, kad ji bendradarbiavo su grožio specialistais, pasitikėjusiaisiais, ir iki šiol pasitikinčiais, puikia „SKEYNDOR“ produktų kokybe, taip pat dėl šio prekės ženklo pastangų padaryti grožio srityje dirbančius specialistus patarėjais grožio klausimais ir sudaryti sąlygas paprasčiau naudoti visus produktus ir priemones, reikalingas sėkmingai dirbti.

Nemokamas pristatymas į paštomatus

Nepriklausomai nuo pirkimo sumos

Nemokamas mėginėlių rinkinys kiekvienam užsakymui

Puiki proga išbandyti naujus produktus!

Greitas pristatymas

Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas